Triānas parka “Kompozīcijas” Cēsu Svētā Jāņa baznīcā

Šī gada nogalē no 12. līdz 26. decembrim, grupa “Triānas Parks” aicina uz koncertu sēriju “Kompozīcijas”. Cēsu Svētā Jāņa baznīcā koncerts notiks svētdien 13. decembrī pulksten 19:00.

Skaitliski mazie koncerti, ievērojot drošības noteikumus, notiks baznīcās visā Latvijā. Sakrālā vide, pieklusinātā mūzika un līdzcilvēku klātbūtne ir tas, ko grupas dalībnieki vēlas sniegt saviem klausītājiem. “Veidot koncertu sēriju baznīcās bija spontāna ideja, bet šobrīd tā ir vajadzīga vairāk kā jebkad, vismaz man personīgi tas ir brīdis, kuru veltīt, lai savu skatu vērstu augšup. Mēs vēlamies, lai cilvēki decembrī domā par būtisko, un īstermiņa apmierinājuma vietā izvēlas mieru. Ir vērts atskatīties uz šo gadu- tas ir bijis pilns ar pārbaudījumiem! “ saka Agnese Rakovska.

Koncertprogrammā – jaunās EP “Kompozīcijas” un labi zināmās “Triānas Parka” dziesmas, kā arī klasiskās Ziemassvētku dziesmas.

Koncerti notiks Cēsīs, Skrīveros, Tukumā, Ikšķilē, Līgatnē, Rīgā, Liepājā un Bauskā. Biļetes uz koncertu sēriju “Kompozīcijas” nopērkamas biļešu platformā aula.lv.

Ziņu kategorijas

Scroll to top