Tērpu dizainere atbalsta Cēsu Sv. Jāņa baznīcas restaurāciju

Sestdien, 10. janvārī, tērpu māksliniece, cēsniece Zane Zaharova, aicina uz labdarības akciju – foto darbu izsoli, kas notiks T/c “SOLO” un būs veltīta Cēsu Sv. Jāņa baznīcas restaurācijai.

Dizaineres ikdiena rit Rīgā, bet viņas sirds pieder Cēsīm. “Es noteikti zinu, ka reiz atgiezīšos savā dzimtajā pilsētā. Cik nu laiks atļauj, piedalos Cēsu saviesīgajā dzīvē,” stāsta Zane. TIirdzniecības centrā “SOLO” līdz 9. janvārim ir aplūkojama tērpu dizaineres iztāde – fotogrāfijas no kāzu kleitu kolekcijas fotosesijām un arī pašas kāzu kleitas.

Zane bilst, ka svētku laikā vēlējusies radīt ko skaistu, lai iepriecinātu cēsniekus un atklāj, ka 10. janvārī nolēmusi rīkot šo fotogrāfiju izsoli un visus izsolē iegūtos līdzekļus ziedot Cēsu Sv. Jāņa baznīcai, tās atjaunošanai.

“Sāksim jaunu gadu ar jauniem, labiem, iedvesmojošiem darbiem! Sadosimies rokās un paveiksim ko ievērojamu! Katra maza ūdens lāse kopā spēj piepildīt vislielāko trauku. Arī mēs kopā varam paveikt lielas lietas, un, ja  mūsu darbus vada mīlestība, tad pats Dievs stāv klāt un tur savu sargājošo roku pār mums, lai idejas īstenojas! Tiksimies 10. janvārī plkst. 11.00, Tirdzniecības centrā “SOLO” (J.Poruka ielā 23), ZZ Fashion Pop Up showroom telpā!,” aicina dizainere.

Iegādājoties izsolē kādu no fotogrāfijām, Tu būsi palīdzējis Cēsu Sv. Jāņa baznīcai, tās restaurēšanas darbos.

Ziņu kategorijas

Scroll to top