Palikušas vēl tikai dažas dienas, lai ziedotu!

Adventa laika labdarības akcija “Dalies mīlestībā” noslēdzas jau pirmdien, 20. decembrī. Ja darba dienās neizdodas atbrīvoties, tev ir iespēja šo svētdien, 19. decembrī no 10:30 līdz 13:15 atstāt savu ziedojuma maisiņu Cēsu Svētā Jāņa baznīcas priekštelpā.

Katram no mums nav jābūt vadītājam vai organizatoram, un nav vajadzības mērīt, cik daudz vai maz mēs katrs esam spējīgi dot. Dievs mums ir devis brīnišķīgo sadraudzības dāvanu, un mūsu vidū atrodas cilvēki ar uzņēmību un talantu, kas ir gatavi organizēt šādas akcijas. Mēs varam atbalstīt šos cilvēkus viņu darbā un priecāties, ka esam daļa no draudzes, kam rūp līdzcilvēki, kurā top skaistas dāvanas un kurā ikviens var atrast tādu palīdzību, kāda viņam ir nepieciešama. 

DIVI VEIDI, KĀ PIEDALĪTIES BEZ ZIEDOJUMA

  1. Ja tev kādu apstākļu dēļ nav iespējas pašam ziedot iepirkumus, vai vēlies vēl kā atbalstīt akciju, pastāsti par to vēl vismaz diviem līdzcilvēkiem. Jo vairāk ziedotāju dalīsies kaut ar mazumiņu, jo vairāk mēs varēsim dot tiem, kam tas ir nepieciešams!
  2. Ja zini kādu, kurš šogad nevar dalīties dāvināšanas priekā, jo pats nonācis situācijā, kur nepieciešams atbalsts ikdienas preču iegādei, ziņo par to akcijas organizatoriem! Biruta Mežale (29488942) vai Indra Piliksere (29518015)

Akcijas “Dalies mīlestībā” ietvaros jau ceturto gadu tiek sniegts atbalsts maznodrošinātajiem iedzīvotājiem Cēsu novadā, nešķirojot nevienu pēc kādiem sociāliem, reliģiskās piederības vai kādiem citiem kritērijiem.

Aicinām ziedot daļu no sava iepirkumu maisiņa satura (ilgglabājamus produktus, saimniecības preces vai citas pēc taviem ieskatiem noderīgas lietas) un atstāt to sieviešu resursu centrā “Prieks”, Valmieras ielā 17A darba dienās no ​​10:00 līdz 16:00 līdz 20. decembrim. Dāvanas tiks nogādātas vientuļiem pensionāriem, daudzbērnu ģimenēm, cilvēkiem ar funkcionāliem un intelektuāliem ierobežojumiem un citiem.

Īpaši šajā laikā, kad senioriem veikalu apmeklējumi nav vēlami vai citiem nemaz nav iespējami, lūdzam sarūpēt ilgi glabājamas lietas, kuras dāvanu saņēmējiem pašiem grūti iegādāties ikdienā, piemēram:

  • Pārtikas produktus: labu žāvētu gaļu vai desu, sieru vakuuma iepakojumā, tēju, kafiju, piparkūkas, konfektes, žāvētus augļus u.c.
  • Higiēnas preces: dušas želejas, šampūnus, zobu pastas uc.
  • Saimniecības preces: tīrāmos līdzekļus, virtuves piederumus, dvielīšus uc.
  • Citas lietas, ko jūties aicināts dāvināt.

Vairāk informācijas, zvanot akcijas organizatorei Birutai Mežalei (29488942) vai Indrai Pilikserei (29518015)

Ziņu kategorijas

Scroll to top