Labdarības akcija “Zvaigzne austrumos”

Akcija “Zvaigzne  austrumos” jau otro gadu aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju iepriecināt kara šausmas piedzīvojušos bērnus. Akcijas mērķis ir līdz 7. decembrim savākt 6000 kurpju kastes ar dāvanām sīriešu un irākiešu bēgļu bērniem Jordānijā, sudāniešu bēgļu bērniem Ēģiptē un bēgļu bērniem, kas ar laivām izcēlušies vai izglābti Vidusjūras ūdeņos, un šobrīd patvērumu atraduši Maltas salā.

Lai sagatavotu dāvaniņu, ir vajadzīga tukša kurpju kaste, kas jāpiepilda ar mīkstām rotaļlietām un citām mantiņām, galda spēlēm, higiēnas piederumiemko siltu ziemas apstākļiem – cimdiem, šallēm, cepurēm, arī vilnas zeķītēm, plediem un citām sadzīvē nepieciešamām lietām, arī kādiem saldumiem – ledenēm vai cietām konfektēm. Nevajadzētu likt mantas, kas atveido cilvēku, suņus un cūciņas, spēļu ieročus, kā arī ēdienu – šokolādi, cepumus, gumijas lācīšus, sēklas, šķidrumus.

Kad kastīte sagatavota, jānoziedo 5 eiro ceļa nauda biedrības “Baltic Global Initiative” kontā (skatīt zemāk) un jānogādā kastīte kādā no pieņemšanas punktiem Latvijā. Individuāli kastītes var nogādāt Cēsu Izstāžu namā, Pils laukums 3, Cēsīs (darba laiks: otrdiena – sestdiena 10:00 – 17:00, svētdiena 10:00 – 16:00, pirmdiena – slēgts).

Visas kastītes no Rīgas ar konteineru tiks nosūtītas tālāk uz galamērķiem, kurus tās sasniegs pēc Zvaigznes dienas, nākamā gada janvārī. To izdalīšanu klātienē pārraudzīs akcijas pārstāvji.

Mēs NEVARAM šiem bērniem atdot pazaudēto bērnību, bet ar vienu piepildītu kurpju kastīti VARAM viņu sirsniņās ienest daudz prieka.

Plašāka informācija  par  dāvanas  sagatavošanu (arī vēlamo un nevēlamo mantu saraksts),  tās nogādāšanu pieņemšanas  punktos,  kā  arī  par  iespēju ziedot  – www.zvaigzneaustrumos.lv

Akcijas video. Noskaties un rīkojies!

Biedrības “Baltic Global Initiative” rekvizīti

Reģ. Nr. 40008229858

Lāčplēša iela 37, Rīga, LV-1011

Konti ziedojumiem:

A/S SEB Banka

LV28UNLA0050022612987

A/S Swedbank

LV19HABA0551039231616

Zvaigzne  austrumos  komanda

Tālrunis:  27799666, 26091697

E-pasts: info@zvaigzneaustrumos.lv

Mājas lapa: www.zvaigzneaustrumos.lv

Sociālie tīkli: Facebook, Draugiem.lv,

Twitter @ZvaigznesAkcija

#zvaigzneaustrumos #kurpjukaste

Ziņu kategorijas

Scroll to top