Koncertu sezonas atklāšana Cēsu Sv. Jāņa baznīcā

Svētdien 27. maijā plkst. 17.00 ērģeļu un vokālās mākslas cienītāji laipni aicināti uz koncertu Vasarsvētku noskaņās, kurā muzicēs divas jaunas, talantīgas mūziķes – Ilze Barlo (ērģeles) un Marlēne Keine (soprāns). Koncerta programmā ietverti J. S. Baha, franču dižgaru S. Franka un M. Diruflē, kā arī latviešu komponistu R. Dubras, Ē. Ešenvalda un A. Kalēja skaņdarbi.

Ieeja par ziedojumiem.

Marlēna Keine ar izcilību ir absolvējusi Igaunijas Mūzikas un teātra akadēmiju, 2016. gadā iegūstot maģistra grādu akadēmiskajā dziedāšanā. Erasmus programmas ietvaros studējusi arī Hansa Eislera Mūzikas akadēmijas maģistrantūrā Berlīnē.

Marlēna Keine ar panākumiem ir piedalījusies vokālistu konkursos Latvijā, Zviedrijā, ASV, Igaunijā, Ukrainā un citviet, pilnveidojusies izcilu vokālo pedagogu meistarklasēs un aktīvi iesaistās Latvijas koncertdzīvē. Ir pieteikusi sevi kā daudzpusīgu un aktieriski pievilcīgu dziedātāju. Māksliniece ir piedalījusies Igaunijas Nacionālās operas, Latvijas Nacionālās operas un Latvijas Operetes fonda iestudējumos.

Ilze Barlo 2016.gadā izcili absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas ērģeļspēles maģistrantūru (prof.Tālivalža Dekšņa klase). Studiju laikā, kā arī pēc maģistrantūras prakses ietvaros zināšanas papildinājusi Štutgartes Mūzikas un Mākslas augstskolā pie profesora J.H.Hāna (J.H.Hahn). Ērģeļspēles prasmes papildinājusi arī meistarklasēs pie pazīstamiem Eiropas ērģelniekiem – Hans Ola Ericsson, Hans Davidsson, Martin Sander, Jacques van Oortmersen, Wolfgang Zerer, Louis Robilliard u.c.

Ziņu kategorijas

Scroll to top