Koncerts “Ceļojums aiz redzamā robežām”

Sestdien, 11. maijā plkst. 18.00 Cēsu Sv. Jāņa baznīcā kora Masterworks Chorale (Lielbritānija) koncerts “Ceļojums aiz redzamā robežām”.

Koris izpildīs kaistu sakrālās mūzikas koncertprogrammu, kurā līdztekus anglofono valstu redzamākajiem kormūzikas meistardarbiem, iekļauti arī luterāņu korāļi un motetes no vācu dižgariem J. S. Baha, J. Ekarda un J. Reinbergera.

Kā īpašu sveicienu Latvijas publikai, koris savos koncertos ir iekļāvis mūsu mūsdienu lieliskā meistara Ērika Ešenvalda dziesmu “Tikai miegā” ar Sāras Tīsdeilas vārdiem.

Īpašo britu salu savdabīgo akcentu koncertā iedos divas britu tradicionālās balādes Barbara allen un Westering home.
Koncerts solās būt kā sakrālās mūzikas ceļojums laikā un telpā, kurā dažādu laikmetu mūzikas noskaņa veldzēs publiku harmoniskā mierā un pateicībā.

Masterworks Chorale ir 2009. gadā Līdsā dibināts kora kolektīvs, kura mākslinieciskais vadītājs un diriģents jau kopš pirmsākumiem ir Tims Naits (Tim Knight). Koris aktīvi koncertē dažādās Apvienotās Karalistes un Eiropas koncertvietās un baznīcās, piedāvājot dažādu laikmetu, stilu un žanru sakrālo mūziku. 
Aizrautīgais un azartiskais Masterworks Chorale diriģents Tims Naits savā profesionālajā darbībā ir ļoti daudzpusīgs – viņš līdztekus diriģenta darbam ir pazīstams  arī kā kormūzikas, orķestra un ērģeļmūzikas komponists, lielisks aranžētājs un mūzikas menedžmeta grāmatu autors. Tims ir strādājis ar daudziem Lielbritānijas koru kolektīviem, kuru vidū minami Wakefield Festival Chorus, Vocalis, The York Rose Singers un Thornton Vocal Union. Turklāt dažādu koru kolektīviem sniedzis arī praktiskas meistarklases. Patlaban Tims vada savus dibinātos trīs Līdsas koru kolektīvus – Līdsas vīru kori, Heritage Singers un Masterworks Chorale.

Ieeja bez maksas.

Vairāk informācijas: Ceļojums aiz redzamā robežām. Masterworks Chorale kora concerts – biļetes Biļešu Paradīzē (bilesuparadize.lv)https://www.bilesuparadize.lv/lv/performance/30314

Ziņu kategorijas

Scroll to top