Draudzes sapulce un padomes vēlēšanas 22. augustā

Šīs nedēļas svētdienā 22. augustā piedalīties dievkalpojumā un uzkavēties baznīcā pēc tā draudzes locekļus aicinām kuplākā skaitā, jo notiks draudzes sapulce un draudzes padomes vēlēšanas. Protams, ievērojam visus valstī noteiktos piesardzības pasākumus un to, ka atbilstoši tiem, baznīcā vienlaicīgi drīkst atrasties ne vairāk kā 75 cilvēki. (Svētdienu dievklapojumus šajā laikā apmeklē vidēji 30-35 cilvēki.)

Draudzes sapulce sāksies uzreiz pēc dievkalpojuma, provizoriski 12:45.

Tai sekos īsi ziņojumi no esošās padomes par šī gada aktualitātēm.

Pirms padomes vēlēšanām klātienē varēsiet skatīt vaigā un īsi iepazīties ar katru no 15 kandidātiem. Draudzes padomi veido desmit draudzes padomes locekļi un mācītājs.

Ja nav iespējams būt klātienē laikā no 12:45-14:00, esam sagatavojuši iespēju nobalsot līdz 16:00 turpat baznīcā. Informācija par kandidātiem būs pieejama baznīcā rakstiskā formā.

Draudzes padomi ievēl uz četriem gadiem. Iepriekšējā draudzes padome darbojās nedaudz ilgāk (vēlēšanām bija jānotiek šī gada janvārī), ņemot vērā pandēmijas apstākļu ieviestās korekcijas.

Būsim aktīvi savas draudzes dzīves veidošanā! Balsošana par padomes locekļiem neprasa lielas pūles, bet ir ļoti nozīmīgs solis. Paldies katram, kurš to ieplānojis!

Ziņu kategorijas

Scroll to top