Draudzes dienas 2024

“Kunga roka nav par īsu!”

Jesajas 59:1a

24.-25. augusts Skangaļu muiža.

Draudzes dienas ir lieliska iespēja mums vienam otru, katram pašam sevi un, protams, arī Dieva klātbūtni iepazīt tuvāk nekā ikdienā. Šogad tās pavadīsim pavisam tuvu Cēsīm – Skangaļos, tā mazāk laika tērējot ceļam un vairāk sadraudzībai, izglītojošām lekcijām, radošām un sportiskām aktivitātēm, meditācijai un slavēšanai. Tiks padomāts arī par saturīgām aktivitātēm mazākajiem draudzes locekļiem.

Šogad plānotas pat veselas trīs lekcijas, kur vienu vadīs mācītājs Krists Kalniņš, otru mācītājs Ivars Jēkabsons, savukārt trešās lekcijas lektora atklāšanas prieks paliks Draudzes dienām. Lekciju tēmas skars lūgšanas, mīlestības un kristīgas namturības tēmas. Kā jau katru reizi, arī šoreiz ir padomāts par iespēju dažādi radoši izpausties. Tiem, kuri satraucas, ka varbūt būs daudz laika jāpavada uz vietas, tad uzreiz varam nomierināt, jo Skangaļu muižā ir gan basketbola, gan volejbola, gan futbola laukumi, tāpat arī āra trenažieri, kā arī atsevišķa telpa ar dažādām spēlēm. Mierīgākām aktivitātēm vai pastaigai ir brīnišķīgs ābeļdārzs. Ekstrēmākām izklaidēm tiek plānota nakts orientēšanās.

Maksa pieaugušajam 40 eiro, bērniem 8-14 gadi 35 eiro, 3-7 gadi 28 eiro. Aicinām draudzes locekļus pieteikties laicīgi! Dalības maksu iespējams iemaksāt arī pa daļām.*

Vairāk informācijas un pieteikšanās elektroniski pievienotajā saitē: https://forms.gle/rXfti6Psc6sSr6ZN9

* Iespēja atbalstīt Draudzes dienu norisi ar ziedojumu, tādējādi dodot iespēju tajās piedalīties kādam (kādai ģimenei), kurš citādi to nebūtu varējis atļauties.

Ziņu kategorijas

Scroll to top