Dalies mīlestībā: prieks par līdzcilvēku atsaucību

Cik daudz mēs varam paveikt kopīgiem spēkiem! Ar prieku varam ziņot, ka šogad Adventa labdarības akcijā “Dalies mīlestībā” kopā sagatavotas 62 dāvanu pakas, kas ir uz pusi vairāk nekā izdevās sagatavot pagājušajā gadā.

Jūsu atsaucība bija akcijas atslēga, un gribam teikt lielu paldies visiem, kas piedalījās un padalījās kaut tikai ar mazumiņu, palīdzēja izplatīt akcijas materiālus, informēja mūs par cilvēkiem, kam nepieciešama palīdzība, vai kā citādi atbalstīja labo darbu.

Liels paldies akcijas organizatorei Birutai Mežalei un cilvēkiem no Cēsu Jāņa draudzes, kas palīdzēja saziedoto salikt pa paciņām un parūpējās par to skaisto noformējumu, kā arī paldies diakoniem, kas paciņas nogādāja saņēmējiem.

Akcijas ietvaros cēsinieki un citi bija aicināti Adventa laikā ziedot daļu no sava iepirkumu maisiņa satura – ilgglabājamus produktus, saimniecības preces vai citas noderīgas lietas. Dāvanas tika nogādātas vientuļiem pensionāriem, daudzbērnu ģimenēm, cilvēkiem ar funkcionāliem un intelektuāliem ierobežojumiem un citiem.

Kā katru gadu, dāvanas pasniegšana neaprobežojās tikai ar paciņas nodošanu. Katrs labais eņģelis atrada laiku, lai ar dāvanu saņēmēju mazliet parunātos. Jo dažkārt šī saruna ir vēl svarīgāka un vajadzīgāka nekā pati dāvana.

To arī aicinām ienest sev līdzi nākamajā gadā – atcerēties, ka labie darbi nav sarežģīti, un dažreiz pietiek kaut tikai ar sarunu, lai kādam atvieglotu un izgaismotu dienu.

Ziņu kategorijas

Scroll to top