Cēsu Sv. Jāņa draudzes dienas 2018

Ikviens, kas tic, …, ir dzimis no Dieva”. (1.Jņ.5-1)

Cēsu Sv. Jāņa draudzes dienas 2018
Inešos!
27.-29. jūlijs
Reģistrēšanās līdz 15. jūlijam.

NOMETNES DALĪBNIEKI

Rīkojot Cēsu Sv. Jāņa draudzes dienas, gribam dot brīvu telpu sadraudzībai, atpūtai un izklaidēm. Bet tajā pašā laikā padomāsim par mūsu draudzes vērtībām un misiju, uzklausīsim vieslektoru lekcijas, dalīsimies savās atziņās un jauki pavadīsim laiku.

Draudzes dienas programma veidota tā, lai visi justos labi. Kamēr pieaugušie klausīsies lekcijas un aktīvi diskutēs, bērni pa to laiku varēs iesaistīties radošās aktivitātēs. Tāpat katram dalībniekam būs iespēja iesaistīties kādā no meistarklasēm, doties rīta meditācijās, nedaudz izsportoties, kā arī jauki pavadīt laiku ar citiem draudze locekļiem.

Turpat blakus sestdienas pēcpusdienā būs koncerts “Mazās Kalniņa dienas”, mums būs lieliska iespēja vakariņot un fonā klausīties iemīļotās Imanta Kalniņa un “Autobuss Debesīs” dziesmas, bet pašā vakara noslēgumā vērot salūtu.

TRANSPORTS

Nometnes norises vieta – Inešu pamatskola – atrodas nepilnu 60km no Cēsīm.

 – JA BRAUCAT AR SAVU AUTO: Waze un Google navigācijās meklēt: Inešu Pamatskola (Zemnieki, Ineši, Inešu pagasts, LV-4123)

Ja nomaldāties, droši zvaniet Evita (tālr.: 20273767).

Auto novietošana blakus skolai ir stāvlaukums. Lūgums, parkojot automašīnas, rēķināties arī ar citiem braucējiem.

 – JA JŪSU AUTO IR BRĪVAS VIETAS: un esat ar mieru ņemt līdzbraucējus, aicinām reģistrācijas anketā to norādīt. Organizatori padalīsies ar kontaktiem, lai šoferīši un līdzi braukt gribētāji var savā starpā sazināties.

NAKTSMĪTNES

Iekštelpās būs vieta visiem palicējiem. Visi tiks sadalīti pa telpām, ņemot vērā vecuma grupas, ģimenes ar bērniem. Piereģistrējoties pasākuma dienā, Jums tiks nodota informācija kur atrodas Jūsu guļam telpa.

Guļamaprīkojums: Pašiem viss nepieciešamais ir jāņem līdzi. Matracis, sega, spilvens,… Ņemat līdzi visu, lai Jūsu miegs būtu kvalitatīvs. Ja, nepieciešams transports, lai nogādātu Jūsu guļamaprīkojumu, lūgums, piezīmēt anketā pie piezīmēm. Organizatori ņems vērā.

ĒDINĀŠANA

Visiem nometnes dalībniekiem ir paredzētas sešas ēdienreizes (iekļauts dalības maksā) – vakariņas atbraucot piektdienas vakarā; brokastis, pusdienas un vakariņas sestdien, kā arī brokastis un pusdienas svētdien. Iepriekš piesakot, iespējams nodrošināt arī veģetāru ēdienu. Kā arī pie reģistrācijas anketās norādiet, kādus produktus, ēdienus neēdiet, ir alerģijas,….

Visas nometnes laikā būs pieejams dzeramais ūdens, būs iespēja uzvārīt ūdeni kafijai, tējai. Pašiem jāņem līdzi sava iemīļotā kafija, tēja, cukurs, piens,… Virtuvē varēs uzvārīt ūdeni. Savas tējkannas vai citus ūdens vārīšanai izmantojamos aprīkojumus, skolas teritorijā lietot aizliegts.

DALĪBAS MAKSA

Dalības maksā ir iekļauts: sešas ēdienreizes, ūdens, nakšņošana, honorārs lektoriem, meistarklases, sporta aktivitātes.

Dalības maksu var maksāt: pa daļām, vai visu uzreiz! Pēdējais maksāšanas datums: 23. jūlijs!

1. Ar pārskaitījumu uz draudzes kontu ar norādi “Dalības maksa draudzes dienām Inešos”

Cēsu Sv. Jāņa lauku evaņģēliski luteriskā draudze
Reģ.nr. 90000298210
Bankas konts: LV37UNLA0004000701604

2. Vai skaidrā naudā pie mantzines Guntas Mūrnieces, tel. 26192575. Iepriekš sarunājot tikšanās laiku.

 Dalibas summa par visām dienām
Pilna dalības maksa30 Eur
Bērniem līdz 6 gadu vecumam15 Eur

*Ģimenēm, sākot ar trešo bērnu – par dalības maksu sazināties ar organizatoriem individuāli.

**Draudzes dienu dalībniekiem – sazināties ar organizatoriem individuāli, par samazināto dalības maksu.

Ja dalības maksa ir vienīgais šķērslis, lai dotos uz nometni, lūdzam sazināties individuāli – iespēju robežās Cēsu Sv. Jāņa draudze centīsies rast risinājumu.

Savukārt, ja varat un vēlaties atbalstīt to draudzes locekļu nokļūšanu pasākumā, kuriem nometnes apmeklējums nav iespējams finansiālu apstākļu dēļ, būsim pateicīgi par mērķa ziedojumem.

SAZIŅA

Visos jautājumos par Draudzes dienām griezties pie Evitas Ošenieces tel. 20273767, e-pasts: oseniece.evita@inbox.lv

Vai draudzes mācītāja Didža Kreicberga tel.26173331

Ziņu kategorijas

Scroll to top