Cēsu Sv. Jāņa baznīcā koncertēs mūziķu apvienība “Tev tuvumā”

Sestdien, 19. decembrī, plkst. 18.00 Cēsu Sv.Jāņa baznīcā koncertēs mūziķu apvienība “Tev tuvumā”.

Šogad pamatsolistu statusā Aija Andrejeva, Artūrs Skrastiņš un Marts Kristiāns Kalniņš, bet uz skatuves kāps arī grupa “Putnu Balle”, Kārlis Auzāns /čells, ģitāra/, Jānis Miltiņš /klavieres/, Valters Sprūdžs /bass/, Kaspars Kurdeko /sitamie intrsumenti/.

Ik gadu Ziemassvētku laiks ir tas brīdis, kad mēs varam kļūt gaišāki, garīgāki un iejūtīgāki pret cilvēkiem, kuri ir mums līdzās. Arī šogad Latvijas mūziķi turpinās sadarbību projektā “Tev tuvumā” un aicinās ikkatru no mums sajust sirds siltumu, sniegt to visiem, kas pēc šī siltuma ilgojas un atcerēties, ka patiesībā tas ir nepieciešams ik dienu visu gada garumā!

Projekts “Tev tuvumā” kopīgi ieraksta un Latvijas dievnamos izpilda Mārtiņa Brauna, Aivara Hermaņa, Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna, Ulda Marhilēviča, Imanta Kalniņa, Igo, Aigara Voitišķa, Valta Pūces un citu latviešu komponistu skaistākās Ziemassvētku dziesmu versijas akustiskās mūzikas izpildījumā.

2011.gada nogalē kopīgā mūzikas projektā “Tev tuvumā” apvienojās Artūrs Skrastiņš, Ieva Kerēvica un grupa “Putnu Balle”. Arī 2012.gadā projekts uzstājās šādā pat sastāvā, vairākos koncertos skatītāju priekšā stājās arī izpildītājs un komponists Arnis Mednis. 2013.gadā Ievu Kerēvicu uz skatuves nomainīja Marija Naumova, bet Artūru Skrastiņu – Marts Kristiāns Kalniņš.

Biļetes iegādājamas Biļešu paradīzes un Vidzemes koncertzāles kasē.

Vairāk info:
www.tevtuvuma.lv
https://www.facebook.com/TevTuvuma?fref=ts

Biļešu cena – EUR 10.
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – ieeja bez maksas.

Papildus informācija: Anete Kalniņa, mob.t. 26596522, Rimants Liepiņš, mob.t. 29558557

Ziņu kategorijas

Scroll to top