Cēsu Sv. Jāņa baznīcas atjaunošanas fonds

Lai Cēsu sirdij ir silti!

atbalsti Cēsu Sv. Jāņa baznīcas iekštelpu restaurāciju

Daudzu gadu darbs ir vainagojies panākumiem — Cēsu Sv. Jāņa baznīca ir restaurēta no ārpuses un priecē gan vietējos, gan tūristus. Bet tā ir tikai puse no darba. Baznīcas iekštelpās savu kārtu gaida neskaitāmi baznīcas sakrālie un mākslas priekšmeti, kā arī pats baznīcas interjers.

ZIEDO

Ziedo baznīcas iekštelpu restaurācijai

Cēsu Sv. Jāņa baznīca gadu simtiem ir bijusi neatņemama Cēsu pilsētas sastāvdaļa, kalpojot par kopienas centru, stiprinot cēsinieku ticību un palīdzot pārvarēt vēstures grūtības. Šī ir iespēja saglabāt šo Cēsu identitātes daļu un nodot mūsu valsts kulturvēsturisko mantojumu nākamajām paaudzēm.

Kļūsti par atjaunošanas fonda draugu ar ikmēneša ziedojumu:

5 mēnesī
  • Baznīcas atjaunošanas jaunumi tavā e-pastā
  • €5 e-kupons baznīcas suvenīriem
10 mēnesī
  • Baznīcas atjaunošanas jaunumi tavā e-pastā
  • €10 e-kupons baznīcas suvenīriem
20 mēnesī
  • Baznīcas atjaunošanas jaunumi tavā e-pastā
  • €20 e-kupons baznīcas suvenīriem
Izvēlies pats
  • Atbalsti baznīcas atjaunošanu ar paša izvēlētu summu - kā vienreizēju vai ikmēneša maksājumu

Par mums

Restaurācijas darbus organizē un koordinē Cēsu Sv. Jāņa baznīcas atjaunošanas fonds. Mūsu mērķis ir ne tikai saglabāt un atjaunot unikālu valsts nozīmes kultūras pieminekli — Cēsu Sv. Jāņa baznīcu —, bet arī nodrošināt plašu publisko pieejamību baznīcai un tās kultūrvēsturiskajām vērtībām, veicināt kultūras un tūrisma attīstību, un izplatīt kultūras un garīgās vērtības.

Fonds strādā, lai nodrošinātu baznīcas fasādes, interjera, sakrālo un mākslas priekšmetu restaurāciju, vides pieejamības uzlabošanu, kultūras un mākslas telpas izveidi, suvenīru līnijas izstrādi, mūsdienīgu komunikāciju un citādi atbalstītu Cēsu Sv. Jāņa baznīcas iešanu līdzi laikam.

Restaurācijas projekts ir apjomīgs, un tajā gadu gaitā ir iesaistījušies neskaitāmi projekta atbalstītāji un sponsori.

Šobrīd Cēsu Sv. Jāņa baznīcas atjaunošanas fondu vada Jānis Maizītis, par komunikāciju atbild Lote un Rihards Šteini, un fonds strādā roku rokā ar Cēsu Sv. Jāņa evaņģēliski luterisko draudzi.

Pateicamies ikvienam, kurš atbalsījis un vēl atbalstīs Cēsu Sv. Jāņa baznīcas restaurācijas projektu!

Darbu saraksts

Cēsu sirds cilvēki

Baznīca vienmēr ir bijusi vieta, kurā mēs satiekamies. Ar Dievu, ar sevi, ar citiem. Ticīgie un neticīgie, pilsētas viesi un vietējie — Cēsu Sv. Jāņa baznīcā var satikt visdažādākos cilvēkus un dzirdēt tūkstošiem stāstu.

Cēsu Sv. Jāņa baznīcas atjaunošanas fonds grib šos stāstus izgaismot un nodrošināt, lai Cēsu sirds ir silta un mājīga pulcēšanās vieta vēl daudzām paaudzēm.