Akcija “Dalies mīlestībā!”

Atbalstīt līdzcilvēkus, pat, ja tas nozīmē palīdzēt uz ielas sastaptam svešiniekam, mēs kā kristieši esam aicināti ikdienu.

Būt redzīgiem, atsaucīgiem, klātesošiem.

Bet tikai vēl vienu dienu, tas ir, līdz piektdienas darba dienas beigām mums ikvienam ir iespēja būt vienam no šeit pat Cēsīs rīkotas palīdzības akcijas senioriem.

Sieviešu resursu centrs “Prieks” sadarbībā ar Cēsu Svētā Jāņa draudzes diakoniem trešo gadu rīko akciju “Dalies mīlestībā!”, aicinot sarūpēt dāvanas līdzcilvēkiem, kuriem tas ļoti nepieciešams.

Īpaši šajā laikā, kad senioriem veikalu apmeklējumi nav vēlami vai citiem nemaz nav iespējami, akcijas rīkotāji lūdz sarūpēt to, ko dāvanu saņēmēji ikdienā nevar atļauties iegādāties. Tie var būt piemēram, pārtikas produkti, konfektes, žāvēti augļi, dažādas higiēnas preces, saimniecības preces un citas, pēc jūsu ieskatiem noderīgas lietas.

Paciņas iespējams nogādāt Draudzes nama kapelā (2.stāvs pa kreisi) vai sieviešu resursu centrā “Prieks”, Valmieras ielā 17A.

Vairāk informācijas zvanot Birutai Mežalei: 29488942

Pagājušajā gadā šīs akcijas ietvaros tika iepriecināti 50 seniori. Šogad atsaucība no atbalstītājiem līdz šim ir bijusi ievērojami mazāka. Bet ir vēl viena diena, kad mēs to varam mainīt. Un tā ir rītdiena. Vai jau šis vakars.

Ziņu kategorijas

Scroll to top