Adventa laika labdarības akcija “Dalies mīlestībā”

Šī ir tava iespēja kādu iepriecināt! Sarūpē dāvanas līdzcilvēkiem, kam tās ļoti nepieciešamas.

Sieviešu resursu centrs “Prieks” sadarbībā ar Cēsu Sv. Jāņa draudzes diakoniem jau ceturto gadu rīko Adventa laika labdarības akciju pilsētas maznodrošinātajiem iedzīvotājiem “Dalies mīlestībā”.

Cēsinieki un citi aicināti ziedot daļu no sava iepirkumu maisiņa satura (ilgglabājamus produktus, saimniecības preces vai citas pēc taviem ieskatiem noderīgas lietas). Dāvanas tiks nogādātas vientuļiem pensionāriem, daudzbērnu ģimenēm, cilvēkiem ar funkcionāliem un intelektuāliem ierobežojumiem un citiem.

Īpaši šajā laikā, kad senioriem veikalu apmeklējumi nav vēlami vai citiem nemaz nav iespējami, lūdzam sarūpēt ilgi glabājamas lietas, kuras dāvanu saņēmējiem pašiem grūti iegādāties ikdienā, piemēram:

  • Pārtikas produktus: labu žāvētu gaļu vai desu, sieru vakuuma iepakojumā, tēju, kafiju, piparkūkas, konfektes, žāvētus augļus u.c.
  • Higiēnas preces: dušas želejas, šampūnus, zobu pastas uc.
  • Saimniecības preces: tīrāmos līdzekļus, virtuves piederumus, dvielīšus uc.
  • Citas lietas, ko jūties aicināts dāvināt.

Paciņu nogādā sieviešu resursu centrā “Prieks”, Valmieras ielā 17A darba dienās no ​​10:00 līdz 16:00 no 29. novembra līdz 20. decembrim.

Vairāk informācijas zvanot akcijas organizatorei Birutai Mežalei: 29488942

Ja zini kādu, kurš šogad nevar piedalīties dāvināšanās priekā, jo pašam būtu svarīgi saņemt ikdienā nepieciešamās preces, droši zvani akcijas organizatorei – šis cilvēks tiks iekļauts apdāvināmo sarakstā.

Ziņu kategorijas

Scroll to top